آموزش کدگذاری

گفته می شود که آموزش کدگذاری برای دانش آموزان مدارس ابتدایی از سال 2019 اجباری شده است. در حقیقت ، تعجب آور نیست که آموزش کدگذاری اجباری از سال 2015 برنامه ریزی شده است. با این حال ، من می دانم که نگرانی های زیادی در زمینه های مختلف وجود دارد ، زیرا ممکن است هنگام ورود کدگذاری به حوزه آموزش عمومی و کنکور ، عوارضی رخ دهد.

از آنجا که من نه معلم رشته هستم و نه کارشناس کنکور ، لطفا با توجه به این واقعیت که ارزیابی وضعیت آموزش برنامه نویسی فعلی صحیح نیست ، گوش دهید. آموزش کدگذاری از سال 2019 اجباری شده است ، اما آموزش در محل از مدرسه ای به مدرسه دیگر متفاوت است. برخی آموزش کدگذاری را از پایه های پایین تر و برخی دیگر از کلاس های 5 و 6 را ارائه می دهند. من فکر می کنم دلیل متفاوت بودن این تفاوت این است که برنامه درسی هنوز به اندازه کافی برای ورود به حوزه آموزش عمومی صورت نگرفته است و برای اجباری شدن آن عجله دارد. در این حالت ، آنچه انتظار می رود این باشد که دشواری آموزش برنامه نویسی بسیار کم خواهد بود. در واقع ، هنگام جستجو در کتابهای درسی ، در کیفیت کتابهای درسی کمکی تفاوت وجود دارد (مانند جابجایی ربات یا نواختن ساز) ، اما نتوانستم فرایندی را با مشکل کدگذاری بالا پیدا کنم. هو-میون ، اگر در آینده اینطور باشد ، معلوم نیست. به نظر می رسد در آینده ، جهت گیری دشواری در آموزش کدگذاری با درج کنکور تعیین می شود. برای اینکه کدگذاری را در کنکور بگنجانید ، باید تبعیض قائل شوید ، اما در واقع ، اگر می خواهید مشکل کدگذاری را مشکل کنید ، می توان بی نهایت مشکل را افزایش داد.

به نظر شخصی خودم ، آموزش تزریق را خیلی دوست ندارم. به نظر می رسد آموزش کدگذاری نیز حوزه ای است که با آموزش تزریق خیلی مطابقت ندارد. با این حال ، اگر فرض شود که کدگذاری در سیستم تزریق تحت سیستم کنکور کنونی آموزش داده می شود ، عملی تر از هر موضوع دیگری خواهد بود. چه تعداد مطالعه عملی در سیستم آموزش عمومی کنکور 12 ساله آموخته اید؟ انگلیسی / زبان دوم / چینی در بهترین حالت؟ من همچنین ریاضیات ، علوم را دوست داشتم و از یادگیری فلسفه / ادبیات / تاریخ لذت می بردم. من نمی توانم انکار کنم که این دانشهای آموخته شده تحت سیستم آموزش عمومی دیدگاهها و افق دید من را گسترش داده اند ، اما واقعاً بسیار دور از کاربرد بودند. حتی مهارت های کنکور که به میزان ناچیزی سطح دشواری تبعیض را افزایش می دهد ، دانش بی فایده و مرده ای است. آیا شما مجبور هستید در دهه 80 خود از چیزی مانند "قدرت وندرو والس" استفاده کنید؟

از طرف دیگر ، کدگذاری کمی متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر سوالی در مورد چگونگی ادغام و مرتب سازی آرایه های تصادفی اعداد در آزمون انتساب و سوال اثبات پیچیدگی زمان در آن زمان مطرح شود ، آیا این نیز دانش مرده است؟ البته ، از نظر عملی ، ممکن است تفاوت زیادی با "قدرت در والس" نداشته باشد که قبلاً ذکر شد. با این حال ، مرتب سازی ادغام به زندگی روزمره ما نزدیک است زیرا الگوریتمی است که هر کسی از رایانه یا تلفن همراه استفاده می کند هر لحظه با آن روبرو می شود ، خواه دانش آن را داشته باشد یا نه. حتی دانش آموزی که ادغام مرتب سازی از طریق کنکور را یاد گرفته است ، ممکن است روزی به طور ناگهانی با الهام از ذهنیت روبرو شود و بتواند الگوریتم جستجوی پیشرفته را پیشنهاد دهد. زیرا افکار را هر کسی می تواند ایجاد کند و راه پیشنهاد نتیجه این افکار برای هر کسی باز است.

اگر عملی بودن مباحث کنکور موجود 0 باشد ، بنابراین می توانم به شما اطمینان دهم که کدگذاری مطمئناً در زندگی شما استفاده خواهد شد. حتی اگر خوانندگان این مقاله توسعه دهنده نباشند ، اتوماسیون ساده مانند توابع اکسل و مرتب سازی صندوق ورودی در محیط کار ضروری است. اکنون نیز ، شخصی که تحصیلات کدگذاری اجباری را به مدت 12 سال به پایان رسانده است ، در آینده چه تعداد چیز را می تواند خودکار کند.

https://01010011.blog/2020/02/16/%EC%95%84%EC%9D%B4%EC%97%90%EA%B2%8C-%ED%94%84%EB%A1%9C%EA%B7%B8%EB%9E%98%EB%B0%8D-%EA%B0%80%EB%A5%B4%EC%B9%98%EA%B8%B0/

باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان

فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان

ابزارهای برنامه نویسی مبتدی

منابع و زبانهایی برای کودکان و جوانان برای شروع برنامه نویسی

مزیت برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی اندورید برای کودکان و نوجوانان

21وب سایت برای یادگیری رایگان برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان

، ,آموزش ,کدگذاری ,کنکور ,های ,برنامه ,آموزش کدگذاری ,مرتب سازی ,برنامه نویسی ,می شود ,آموزش عمومی ,آموزش برنامه نویسی ,سیستم آموزش عمومی ,حوزه آموزش عمومی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ تخصصی دکتر سید حسن حاتمی نسب همکار-آپ Willa's memory harmonistabaran منابع آزمون کارشناسی ارشد هنر خرید اینترنتی تارنمای ارتباطی با دانشجویان هر چی که بخوای خرید شماره مجازی موسسه ویدیویی طلوع خورشید پاکان