در حالی که بچه های من در این ماه مدرسه را شروع می کنند ، ما تصمیم گرفتیم پسرم تلفن هوشمند خود را تهیه کنیم. پس از بسیاری از مطالب ، مطالعه زیاد و دریافت مشاوره و منابع عالی از وب سایت Sprint’s Kids First Phone ، به این نتیجه رسیدیم که آنها برای این مرحله جدید آماده هستند. با این حال ، تا وقتی که در مورد پیشنهاد BOGO شگفت انگیز Sprint شنیدم ، یعنی دخترم نیز می تواند تلفن جدیدی تهیه کند ، مطمئن نبودم که آمادگی داشته باشم این همه هزینه برای دستگاه های تلفن همراه جدید صرف کنم. از جمعه ، 5 اوت آغاز می شود و برای مدت محدودی فقط مشتریان Sprint با صلاحیت می توانند One ، Get One Free Samsung Galaxy S7 و Samsung Galaxy S7 edge خریداری کنند.

و اگر به دنبال یک تبلت عالی برای بازگشت به مدرسه هستید ، Samsung Tab E یک گزینه عالی است. برای کسری از هزینه ای که برای جداول دیگر پرداخت می کنید ، Samsung Tab E دارای یک پردازنده قدرتمند ، دوربین 5 مگاپیکسلی عالی و 16 مگابایت RAM است که بیش از حافظه مورد نیاز بچه های من است. و در صورت نیاز به حافظه دیگر ، می توانید آن حافظه را گسترش دهید. من حالت کودکان و نوجوانان Samsumg Tab E را دوست دارم که به شما امکان می دهد به راحتی دسترسی کودکانتان و مدت زمان استفاده آنها را مدیریت کنید ، همه اینها در حالی است که اسناد شخصی خود را خصوصی نگه می دارید.

برنامه های Android که کدگذاری و برنامه نویسی ابتدایی کودکان را آموزش می دهند

پسرم علاقه زیادی به رباتیک و یادگیری نحوه کدگذاری دارد ، بنابراین ما با معلم منابع تیزهوش او در حال کار برای یافتن پروژه های مربوط به رباتیک و برنامه نویسی هستیم که می توانیم در خانه به او کمک کنیم. از آنجا که مدرسه او یک برنامه تیزهوش تمام وقت ندارد ، ما همچنین او را در چند برنامه غنی سازی بعد از مدرسه از جمله ادیسه ذهن و آجرهای 4 کودک ثبت نام کرده ایم. امسال برای اولین بار او وقت زیادی را بعد از برنامه های مدرسه می گذراند و دانستن اینکه می توانیم در هر زمان با او تماس بگیریم احساس راحتی بیشتری خواهیم داشت.

از آنجا که امسال او تحقیقات زیادی انجام خواهد داد و در مورد کدگذاری یک تلفن هوشمند مانند Galaxy S7 edge یادگیری خوبی خواهد داشت برای زمانی که او بیرون است و در حالی که Samsung Tab E برای استفاده در خانه ایده آل است. این هفته ما به دنبال بهترین برنامه های اندروید هستیم تا عشق او را به رباتیک تقویت کنیم و او را ترغیب کنیم تا در مورد برنامه نویسی و برنامه نویسی به روشی سرگرم کننده و جذاب بیاموزد.

https://growingupbilingual.com/5-android-apps-teach-kids-coding-programing/

باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان

فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان

ابزارهای برنامه نویسی مبتدی

منابع و زبانهایی برای کودکان و جوانان برای شروع برنامه نویسی

مزیت برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی اندورید برای کودکان و نوجوانان

21وب سایت برای یادگیری رایگان برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان

، ,برنامه ,های ,نویسی ,samsung ,یک ,برنامه نویسی ,tab e ,او را ,galaxy s7 ,و برنامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ آموزش مجازی پایه سوم ابتدایی - کیهان طه پور salimivps shabnamepyzi آموزش php (وبلاگ یک پی اچ پی کار) fanusenour onlinetabliq blessedlove هات داک ناودون Carlos