2.2 رویه تکراری

عمدتا به زبانی که براساس عملکرد زبان تحقیق ساخته شده است اشاره دارد (مانند CLU ، Sather ، icon و غیره). به عبارت دیگر ، نوع می تواند از برنامه تکرار شونده برای نشان دادن نحوه اجرای تکرار بیانیه foreach بر روی عناصر استفاده کند.

 2.2.1 تعریف

 از آنجا که برنامه تکرار شونده منطقی ساختار حلقه foreach است ، مشابه تعریف تابع است ، معمولاً با استفاده از کلمه کلیدی foreach و به دنبال آن یک جفت پرانتز استفاده می شود. این برنامه رویه های تکراری را برای نوع لیست اعلام می کند و کاربر نوع بازگشت آن را تعیین می کند.

2.2.2 اصل کار

برنامه تکراری عمدتا نحوه انجام پردازش برنامه در عملیات حالت شمارشگر را نشان می دهد. کامپایلر C # می تواند بدون نیاز به ایجاد کلاس ها و ماشین های حالت ، به تبدیل بین کد برنامه تکراری و کلاسها و کدهای مربوطه در حالت شمارشگر پی برد. این روش می تواند به طور موثری کارایی کار را بهبود بخشد.

 

2.3 روش ناشناس

عمدتا به یک ساختار عملی خاص زبان اشاره دارد که از طریق آن برنامه نویسان می توانند بلوک های کدی را ایجاد کنند که در جعبه بسته بندی شود و در آینده قابل اجرا باشد. تقریباً همان مفاهیم زبان مربوطه در LISP و Python است.

 

2.3.1 ایجاد کد تفویض شده

نماینده یک شی است که به یک روش ارجاع می دهد. فراخوان نماینده فراخوان روش مرجع است. به عنوان مثال ، یک فرم ساده شامل سه کنترل است: یک جعبه لیست ، یک جعبه متن و یک دکمه. هنگامی که دکمه مقداردهی اولیه شد ، برنامه به نمایند Click کلیک خود دستور می دهد تا به روش AddClick ذخیره شده در جای دیگر شی object مراجعه کند. مقدار جعبه متن در این روش باید در جعبه لیست ذخیره شود.

 

2.3.2 نحوه استفاده

هنگامی که از روش ناشناس استفاده می شود ، برنامه می تواند بدون نیاز به ایجاد روش جدید ، مستقیماً به مراحل قابل اجرا در نماینده مراجعه کند. روش اعلان این است که یک جفت مهاربند حونی برای نشان دادن دامنه اجرا بر اساس نمونه سازی نماینده ، اضافه کنید و یک نقطه ویرگول برای خاتمه بیانیه اضافه کنید.

2.3.3 اصل کار

کامپایلر C # هنگامی که "به صورت ناشناس" تفویض می شود ، کد اجرا را به طور خودکار به یک تابع با نام منحصر به فرد در یک کلاس با نام منحصر به فرد تبدیل می کند. سپس نماینده مربوط به بلوک کد ذخیره سازی را برای ارجاع به اشیا methods و روش های تولید شده توسط کامپایلر تنظیم کنید. فراخوان نماینده بلوک متد "ناشناس" را از طریق متدی که توسط کامپایلر ایجاد شده است ، اجرا می کند.

 

2.4 نوع محلی

اگرچه حفظ تمام سورس کد یک نوع در یک پرونده واحد روش خوبی برای برنامه نویسی شی گرا است ، اما محدودیت های عملکرد نیز ممکن است نوع را افزایش دهند. و گاهی اوقات سربار تقسیم بندی نوع بسیار زیاد است. علاوه بر این ، برنامه نویسان با ایجاد و استفاده از برنامه ها کد منبع را منتشر کرده و کد نتیجه را اصلاح می کنند. نوع جزئی می تواند تقسیم نوع حاوی مقدار زیادی کد منبع به چندین پرونده منبع مختلف را درک کند ، در نتیجه شرایط مناسب برای توسعه و نگهداری فراهم می کند. و همچنین می تواند به تفکیک انواع رایانه ای و انواع نوشته شده توسط کاربر پی ببرد ، تکمیل یا اصلاح کد تولید شده توسط ابزار را ساده می کند.

 

3 نتیجه گیری

C # یک زبان برنامه نویسی ساده ، مدرن ، شی گرا و بی خطر از نوع C و C ++ است. C # عملکرد قدرتمندی در توسعه برنامه های وب دارد. در مقایسه با C ++ ، C # دارای ارزش کاربرد بیشتری است و جریان اصلی برنامه های آینده NET platform است. امروزه تعداد زیادی از توسعه دهندگان از زبان برنامه نویسی C # برای ساخت نرم افزار استفاده کرده اند.

https://zhuanlan.zhihu.com/p/87202678

 


باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان

فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان

ابزارهای برنامه نویسی مبتدی

منابع و زبانهایی برای کودکان و جوانان برای شروع برنامه نویسی

مزیت برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی اندورید برای کودکان و نوجوانان

21وب سایت برای یادگیری رایگان برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان

، ,برنامه ,یک ,روش ,نوع ,کند ,می تواند ,می کند ,برنامه نویسی ,است ، ,  2 ,زبان برنامه نویسی ,برنامه تکرار شونده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
مطالب اینترنتی هشتادُ هشت بلاگ کنکور تضمینی99-پزشکی تضمینی-کنکور پزشکی seoyab1 akhbar tecnolozh6 ویستا رایانه معرفی کالا فروشگاهی بتا 1 pathholidche shoghebaransc