شش دلیل که چرا برنامه نویسان باید زبان برنامه نویسی C # را یاد بگیرند

    C # در حال حاضر یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است و توسط مایکروسافت ساخته شده است. در سال 2002 ، تیم توسعه دهنده مایکروسافت به سرپرستی "آندرس هیبرگ" اولین نسخه C # را منتشر کرد که بیش از ده سال سابقه دارد. اگر قصد یادگیری یک زبان برنامه نویسی را دارید ، می توانید C # را در نظر بگیرید. در اینجا چند دلیل وجود دارد که باید C # را به عنوان یک برنامه نویس یاد بگیرید.

 

  1. C # قدرتمند است و می تواند کارهای زیادی را انجام دهد

    C # یک زبان برنامه نویسی عمومی شی گرا است ، شما می توانید برای انجام بسیاری از کارها از C # استفاده کنید. خواه بخواهید برنامه های دسک تاپ در سطح شرکت ایجاد کنید ، یا برنامه های وب را توسعه دهید یا برنامه های تلفن همراه را توسعه دهید ، C # می تواند این کار را برای شما انجام دهد. و اکنون ، بسیاری از بازی های ویدیویی نیز در C # توسعه یافته اند.

    از آنجا که C # بر اساس چارچوب Net دات نت مایکروسافت ساخته شده است ، زیرا چارچوب .Net توابع بیشتر و بیشتری را پوشش می دهد ، C # می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.

 

  1. دوستانه برای مبتدیان ، آسان برای توسعه و نگهداری

    C # از نحو از زبان C و زبان جاوا درس می گیرد و بسیاری از پیشرفت ها را بر اساس آنها انجام می دهد. نحو مختصر تر است و قابلیت خوانایی و نگهداری آن قوی تر است. این ویژگی ها به تازه کارها اجازه می دهد تا سریعتر شروع به کار کنند.

    C # بیشتر کارهای پیچیده مانند مدیریت استثنا و مدیریت حافظه را خلاصه می کند. به شما اجازه می دهد تا روی کارهای واقعی برنامه نویسی تمرکز کنید.همراه با ابزارهای قدرتمند توسعه ویژوال استودیو مایکروسافت ، بسیاری از کارهای پیچیده توسعه می توانند از یک مدل توسعه ساده WYSIWYG استفاده کنند.

 

  1. سرعت اجرای سریع ، یافتن خطاها آسان است

    C # یک زبان برنامه نویسی تایپ شده است. بسیاری از خطاها را می توان به موقع در طی فرایند نوشتن کشف کرد (وقتی خطایی وجود دارد ، ابزار توسعه سریعاً فوراً اعلام می شود) ، و برخلاف یک زبان تایپ شده پویا ، بسیاری از انواع خطاها هنوز هم هستند هنگامی که در حال اجرا است کشف شده است.بعد از نوشتن کد ، ابتدا C # به بایت کد میانی وارد می شود و سپس توسط ماشین مجازی .Net اجرا می شود ، که سرعت آن از بسیاری از زبان های برنامه نویسی پویا که هر بار فایل منبع را دوباره کامپایل می کنند ، سریعتر است. علاوه بر این ، با بهینه سازی مداوم bytecode متوسط ​​و ماشین مجازی .Net ، سرعت اجرای C # سریعتر و سریعتر می شود.

  1. C # برای ساخت بازی ایده آل است

    می توان گفت توسعه بازی یکی از حوزه های سودآور در صنعت IT است. اگر رویای تبدیل شدن به یک بازی ساز را دارید ، C # برای شما مناسب است.

    اگرچه از بسیاری از زبانهای دیگر نیز می توان برای توسعه بازی ها استفاده کرد ، C # باید از نظر هزینه زمان توسعه ، مقرون به صرفه ترین زبان باشد. به دلیل نحو ساده و ابزارهای قدرتمند توسعه ویژوال استودیو ، می تواند بسیاری از پیشرفت ها را کاهش دهد زمان

 

  1. می تواند فرصت های شغلی زیادی برای شما به ارمغان بیاور

    C # به عنوان یک زبان مشترک ، فرصت های شغلی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. شرکت های سراسر دنیا به دنبال برنامه نویسان C # برای انجام کارهای مختلف هستند. چه در حال ساخت برنامه های تلفن همراه باشد ، چه برنامه های تحت وب و چه برنامه هایی در سطح سازمانی ، مهارت های C # شما مورد توجه زیادی قرار می گیرد.

    علاوه بر این ، متوسط ​​حقوق برنامه نویسان C # کم نیست و حقوق برنامه نویسان باتجربه C # هنوز هم زیاد است.

  1. بسیاری از آموزش ها و جامعه عظیم برنامه نویسان وجود دار

    بسیاری از آموزش های C # برای مطالعه و تحقیق وجود دارد ، به عنوان مثال: "C # Introducing Classic" ، این کتاب دارای چندین نسخه است. همچنین می توانید آموزش های آنلاین مانند آموزش تازه کارها را مشاهده کنید.

    علاوه بر این ، به دلیل تعداد زیادی از برنامه نویسان که در توسعه C # مشغول هستند ، جامعه عظیمی از برنامه نویسان C # وجود دارد. به عنوان مثال ، CSDN داخلی ، جریان پشته خارجی و غیره.

 

خلاصه

    C # یادگیری آسان ، قدرتمند و سریع است. می تواند فرصت های شغلی زیادی برای شما ایجاد کند. اینها دلایل مهمی است که باعث می شود برنامه نویسان C # را یاد بگیرند.

http://www.zenglblog.com/a/2011/51.html


باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان

فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان

ابزارهای برنامه نویسی مبتدی

منابع و زبانهایی برای کودکان و جوانان برای شروع برنامه نویسی

مزیت برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی اندورید برای کودکان و نوجوانان

21وب سایت برای یادگیری رایگان برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان

، ,c ,برنامه ,های ,توسعه ,    ,بسیاری از ,برنامه نویسی ,برنامه نویسان ,    c ,می تواند ,زبان برنامه نویسی ,توسعه ویژوال استودیو ,ابزارهای قدرتمند توسعه ,قدرتمند توسعه ویژوال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
سفارش موشن گرافیک مطالب اینترنتی آموزشی گیم وآی تی طرح تدبیر برتر از همه sakoye9 دبیرستان شاهد پسران دوره اول خرم آباد pooyafcomputer مطالب اینترنتی ایران فیلم