سلام دانش آموزان امروز می خواهم یک سری 21 وب سایت برای کسانی که می خواهند برنامه نویسی را به صورت رایگان بیاموزند ذکر کنم. این امر یادگیری راحت شما در خانه یا محل کار را تضمین می کند.

freecodecamp.org .1

این یکی از سایت های عالی است که می توانید به صورت رایگان برنامه نویسی را بیاموزید و پروژه های واقعی ایجاد کنید. این شامل درس ها و تمرین هایی درباره Javascript ، الگوریتم و ساختار داده ها ، توسعه Frontend است. این توسط Quincy Larson ایجاد شده است و اکنون یک وب سایت عالی برای زبان آموزان برنامه نویسی است!

 1. کورسرا

وب سایت عالی دیگری برای یادگیری برنامه نویسی بصورت آنلاین. این وب سایت توسط استادان استنفورد ، اندرو نگ و دافنه کالر ایجاد شده است. این دوره ها ، راهنمایی های شغلی و مدارک آنلاین را ارائه می دهد. در اینجا برخی از دوره های برنامه نویسی مورد علاقه من از Coursera وجود دارد

الگوریتم ها قسمت اول و قسمت 2 توسط Robert Sedgewick (لینک)

یادگیری ماشین توسط اندرو نگ (پیوند)

پایتون برای همه (لینک)

Coursera همچنین یک گواهی به شما ارائه می دهد اما شما هزینه آن را پرداخت خواهید کرد.

 1. udemy.com

یکی از بهترین سایتها برای یادگیری آنلاین. شما می توانید دوره های مربوط به آخرین فن آوری ها را بصورت آنلاین ، زبان های برنامه نویسی Java ، Spring ، ساختار داده و الگوریتم ها ، سلنیوم ، REST و غیره شرکت کنید. هر دوی اینها دوره های رایگان و پولی دارند.

در اینجا مجموعه ای از دوره های مفید رایگان برای یادگیری برخی از فن آوری های سرگرم کننده آورده شده است:

آموزش جاوا برای مبتدیان کامل(لینک)

مقدمه ای بر برنامه نویسی پایتون

جاوا اسکریپت پیشرفته و شی گرا و ES6

می توانید با پرداخت 900 هزارتومان با نرخ تخفیف منابع پرداختی را دریافت کنید. این دوره ها توسط معلمین ماهر مانند کلت استیل ، راب پرسیوال ، استفان گریدر ، جاش پرتیلا ، جان پورسل تدریس می شوند.

 1. plurasight.com

دیگری وب سایتی است که در آن می توانید هر دوره فناوری یا برنامه نویسی مانند جاوا ، چارچوب های توسعه وب ، چارچوب Sprin ، Hibernate و موارد دیگر را فرا بگیرید

 1. try.github.io

سایتی خارق العاده که می توانید در مدت 15 دقیقه گیت را گشت و گذار کنید. بهترین قسمت وب سایت meta website است ، سایتی که به شما آموزش می دهد دستورات Git را از طریق یک مرورگر وب ، با منابع کامل برای یادگیری Git آنلاین ، مشابه شاخه های Learn Git ، به شما آموزش می دهد.

 1. onemonth.co

کدنویسی را بیاموزید و در مدت 1 ماه برنامه های وب ایجاد کنید. اگرچه این یک وب سایت رایگان نیست ، شما باید دوره های سبک بوتکمپ را در آنجا بخرید.

این سایت دوره های 30 روزه ای را در پایتون ، روبی و جاوا اسکریپت ارائه می دهد که مکانی م effectiveثر برای یادگیری به سبک بوتکمپ است.

 1. codecademy.com

وب سایتی با آموزش های تعاملی که فن آوری های معروف مانند Javascript ، Java ، Linux را به صورت رایگان آموزش می دهد. همچنین دوره هایی را برای یادگیری مفاهیم پیچیده در پایتون ، جاوا و جاوا اسکریپت پرداخت کرده است.

 1. codingbat.com

وب سایت خوب دیگری که تمرینات برنامه نویسی رایگان را در پایتون و جاوا آموزش می دهد.

 1. code.org

یک وب سایت عالی که مفاهیم اساسی علوم کامپیوتر و کدگذاری را آموزش می دهد.

 1. code4startup.com

این وب سایتی است که توسط لئو تریو ایجاد شده و یک وب سایت عالی برای یادگیری کدنویسی با ایجاد پروژه ها و شرکت های واقعی است.

همچنین دارای دوره های رایگان مانند:

 1. ReactJS را برای تازه کارها فقط در 1 ساعت انجام دهید
 2. Ruby on Rails ، Heroku و Wistia API را بیاموزید

اگر یادگیری مبتنی بر پروژه را دوست دارید ، این وب سایت را دوست خواهید داشت.

 1. codeabbey.com

یک وب سایت عالی دیگر پر از تمرینات برنامه نویسی و برای بهبود مهارت های کدنویسی در هر زبان برنامه نویسی

 1. sqlzoo.net

بدیهی است ، دانش مورد نیاز برنامه نویسان متخصص فناوری اطلاعات در زمینه SQL بیشتر است. متأسفانه تعداد کمی وب سایت و دوره رایگان در این مورد وجود دارد. SQL را به روشی سرگرم کننده در این وب سایت خواهید آموخت.

 1. Git غوطه وری

بهترین وب سایتی که Git و Github را آموزش می دهد.

 1. شاخه گیت را بیاموزید

بهترین وب سایتی که Git و Github را آموزش می دهد.

 1. codecombat.com

همچنین می توانید به همراه یادگیری کدنویسی در پایتون و جاوا اسکریپت به بازی بپردازید. شکلی تعاملی و سرگرم کننده از یادگیری آنلاین.

 1. tryhaskell.org

Haskell را از طریق دروس تعاملی رایگان کاوش کنید.

 1. railsforzombies.or

با انجام تکالیف و تماشای آموزش های ویدئویی ، Ruby on Rails را کاوش کنید.

 1. thinkful.com

وب سایت متفاوتی که می توانید مربیان و دوره ها را انتخاب کنید

 1. rubymonk.com

آموزشهای تعاملی برای یادگیری Ruby در مرورگر شما. دوره هایی وجود دارد که به قسمتهای مبتدی ، متوسط ​​و تخصصی تقسیم می شوند.

 1. tryRuby.org

منبع دیگری برای یادگیری آنلاین روبی.

 1. learnpython.org

یک وب سایت عالی برای یادگیری اصول زبان برنامه نویسی Python.

https://www.tutorials.uz/blog/dasturlashni-bepul-o-rganish-uchun-top-21-vebsaytlar?__cf_chl_jschl_tk__=6ece1919cc996b352e6ab498a64bec08d31ee057-1619102994-0-AXP430PDvAdPBFeJgd8BRAHqSeHwdGD8rl0ak3zootxkL9IWFyLtRfwHx0xiWCNjLTam5z8Spe_e9MazaZlB0d8x6gNrCXAU5YOMRI78zQNlL4odld1QemVlxzx3oYQc5IVRh-JkxhGVL7UwKXnJM_hexUJISOHqm0KEVXDRpkrB-AWrIS5N_DGFfxZR_WpvHwg1GM2LTtoaL1GYfogrnOao_iI24bT-P-xgf-wkQIGdoRu0DmwK0zatCtZXMSNsYmqOJjAaIcFMGJjPcPBOTEeuQygWfa5EnzlO0Z66mXhYIIcDThVVAyKW5xgkzT3cQH5DGkJMSyz83Tbsatea419-TzgLgi0n2rAyLlMYS05HS4PQk5mUn3TkRYEtaYv7o2kRxuEDFifGurCZvSI66ZOlPym_Tho9Hb6yQLHZ4kwcpCT7ZPKWpbYeaVtbthRi5RcpC6mPEjbNaiPU_wy9Qo4


باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان

فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان

ابزارهای برنامه نویسی مبتدی

منابع و زبانهایی برای کودکان و جوانان برای شروع برنامه نویسی

مزیت برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی اندورید برای کودکان و نوجوانان

21وب سایت برای یادگیری رایگان برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان

، ,وب ,های ,سایت ,برنامه ,یادگیری ,وب سایت ,برنامه نویسی ,برای یادگیری ,می دهد ,دوره های ,زبان برنامه نویسی ,تمرینات برنامه نویسی ,برای یادگیری آنلاین ,رایگان برنامه نویسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
تل استار anlidise golbonafraz Authentic MLB Arizona Diamondbacks Jerseys Cheap Free Shipping. abbasiabbasiabbasi sarroringi Kimberly's style iranexcel اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز دنیای کامپیوتر