آیا به دنبال فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان هستید؟ خبر عالی! این پروژه برای دانش آموزان دوره ابتدایی و راهنمایی که به زبان های برنامه نویسی مبتنی بر متن مبتدی هستند ایده آل است. در این دوره ها از پایتون و کتابخانه دستورات لاک پشت برای آموزش مفاهیم علوم رایانه استفاده می شود.

 

با استفاده از فعالیت های برنامه نویسی برای کودکان ، خلاقیت های اصلی بسازید

دانش آموزان خود را توانمند کنید تا برنامه نویس شوند! به جای استفاده از مطالب آموزشی که باعث کپی برداری بی ذهن اسکریپت ها برای نوشتن برنامه می شود ، با درسهایی که بر کاوش و آزمایش تأکید دارند ، تدریس کنید. TechnoTurtle به تدریج مفاهیم برنامه نویسی را معرفی می کند که سپس برای کدگذاری آفریده های اصلی استفاده می شود.

 

در پروژه TechnoTurtle ، دانش آموزان برنامه نویس می شوند. آنها برای ساخت برنامه هایی که پیچ و خم ها را حل می کنند ، کارهای هنری ایجاد می کنند و بازی می کنند ، دستورالعمل های گام به گام را دنبال می کنند. سرگرمی از زمانی شروع می شود که دانش آموزان برای درک درستی از ساختار اسکریپت های پایتون کد را ویرایش می کنند. دانش آموزان پس از آشنایی با مفاهیم اساسی با اشکال زدایی ، حلقه ها ، متغیرها و منطق شرطی آشنا می شوند. علاقه به برنامه نویسی را با فعالیت های معنی داری که برای مبتدیان طراحی شده است ، نادیده بگیرید.

 

درباره پروژه TechnoTurtle Python

پروژه TechnoTurtle هر آنچه برای معرفی برنامه نویسی پایتون به دانش آموزان خود در پایه های 3-8 نیاز دارید را دارد. این برنامه مملو از فعالیت های برنامه نویسی برای کودکان است:

 

30 تکالیف کدگذاری - کارها به شش جلسه تقسیم می شوند. هر جلسه پروژه کدگذاری و مهارت برنامه نویسی متفاوتی را هدف قرار می دهد. جلسات به تدریج با دشواری پیشرفت می کنند ، دانش آموزان مهارت های خود را به کارهای جدید منتقل می کنند.

5 بررسی برنامه نویسی - س questionsالات بررسی برنامه نویسی شامل جای خالی ، درست یا غلط ، چند گزینه ای یا پاسخ کوتاه است. آنها دانش پایتون ، دستورات لاک پشت و تکنیک های رفع اشکال را ارزیابی می کنند. این پرونده ها قابل تنظیم هستند و به معلمان امکان افزودن ، حذف یا ویرایش محتوا را می دهند.

5 بررسی مهارت - بررسی مهارت ها باعث می شود دانش آموزان از دانش برنامه نویسی خود برای ساختن برنامه استفاده کنند. این فعالیتها از همان مهارتهای آموزش داده شده در جلسه به روشی بدیع استفاده می کنند. این فرصتی برای تقویت یادگیری فراهم می کند.

6 فعالیت برنامه های افزودنی - فعالیت های توسعه دانش آموزان را به چالش می کشد تا دانش خود را از برنامه نویسی پایتون گسترش دهند. فعالیتهای غنی سازی مهارتهای جدید و مفاهیم علوم رایانه را معرفی می کند. آنها برای دانشجویانی که علاقه زیادی به کدگذاری دارند و می خواهند کارهای بیشتری انجام دهند ، ایده آل هستند.

ابزارهای ارزیابی - این پروژه شامل چندین روش ارزیابی برای ارزیابی پروژه های برنامه نویسی است. این مطالب شامل چک لیست های ارزیابی خود ، لیست های بررسی همکار ، انعکاس مجله کدگذاری ، برگه های علامت گذاری و خلاصه مهارت ها است. همه پرونده ها قابل تنظیم هستند.

منابع مفید پایتون از یادگیری پشتیبانی می کنند

الگوهای Python - برای شروع یادگیری TechnoTurtle چندین الگو دارد که برنامه نویسان جوان را به ویرایش کد دعوت می کند. این به آنها اجازه می دهد تا درکی از نحوه ساخت اسکریپت ها بدست آورند. همچنین آنها را تشویق می کند تا فعالانه راه های تغییر خروجی را با تغییر مقادیر کشف کنند. علاوه بر این ، با "شکستن" کد موجود ، آنها تکنیک های اشکال زدایی را برای یافتن و رفع خطاها کشف می کنند.

مثالهای Python - TechnoTurtle شامل نمونه پرونده ها برای همه برنامه های توسعه یافته در پروژه است. از این پرونده ها می توان برای نمایش محصول نهایی به عنوان منبع الهام استفاده کرد. بعلاوه ، هنگام کمک به دانش آموزان در خلاقیت های اصلی خود ، می توان از آنها به عنوان کلید پاسخ یا نقطه مرجع نیز استفاده کرد.

فایلهای مرجع پایتون و لاک پشت - منابع مفید از یادگیری پشتیبانی می کنند. TechnoTurtle شامل یک برگ مرجع است که خلاصه عملکردهای Python و دستورات Turtle را با یک نگاه خلاصه می کند. کاربرگ بوم لاک پشت به دانش آموزان کمک می کند مختصات x و y را برای قرار دادن اشیا ترسیم کنند. علاوه بر این ، یک پرونده Color Names راهی آسان برای شخصی سازی پروژه های برنامه نویسی برای بهبود طراحی کلی فراهم می کند.


باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان

فعالیت های برنامه نویسی پایتون برای کودکان

ابزارهای برنامه نویسی مبتدی

منابع و زبانهایی برای کودکان و جوانان برای شروع برنامه نویسی

مزیت برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی اندورید برای کودکان و نوجوانان

21وب سایت برای یادگیری رایگان برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان

برنامه ,های ,، ,نویسی ,دانش ,ها ,برنامه نویسی ,می کنند ,دانش آموزان ,می کند ,های برنامه ,برنامه نویسی پایتون ,قابل تنظیم هستند ,بررسی برنامه نویسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
نرم افزار CRM سایت تفریحی پارسیا نیوز کتابخانه شهید باهنر ارومیه faslebaranfc juybaresravan pressurepvc مرکز المپیاد شهر (واحدپسران)و استعداد خاص(واحددختران) توس رایانه ::::::::::: همه چیز همین جا Roger's style